Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár

MS Finance7 s.r.o.

Miesto práce
Krajinská, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacDohoda o platových podmienkach možná!!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava jedál podľa stanovených receptov a štandardov kvality
  • Plánovanie a organizovanie pracovného procesu v kuchyni
  • Vedenie a motivovanie tímu v kuchyni
  • Kontrola kvality surovín
  • Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem a postupov v kuchyni
  • Príprava denného menu a jeho prezentácia zákazníkom

Typický deň na pozícii kuchár:

  • Ranná príprava surovín a prípravkov pre obedové menu
  • Príprava obeda

Pracovná doba:

  • 8,5 hodín denne
  • Pracovné dni pondelok až piatok

Našou veľkou výhodou je pracovná doba od pondelka do piatka.

Možnosť sebarealizácie, voľnosť v uskutočňovaní nových nápadov.

Informácie o výberovom konaní

Reštaurácia meet&eat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár a šéfkuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša reštaurácia je na trhu úspešne 5 rokov, sme malý rodinný kolektív.
Pracovná doba od pondelka do piatka.
Dohoda o platových podmienkach možná!!!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Škorníková
Tel.: +421903351565
E-mail: poslať životopis
ID: 4815627  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac