Prípravár / rozpočtár v oblasti elektroinštalácie

MS Electrical Services s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 18, 066 01 Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2023
1 000 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny, bonusy na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MS Electrical Services, s.r.o. ponúka voľné pracovné miesto "Prípravár / rozpočtár v oblasti elektroinštalácie" v meste Humenné.

Pre nášho kolegu, výrobného riaditeľa, hľadáme šikovného rozpočtára, ktorý bude mať na starosti:

- spracovanie a kontrola výkazov výmer podľa projektovej dokumentácie,
- spracovanie cenových ponúk dopytovaných zákaziek,
- vykonanie obhliadok stavieb,
- príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác,
- spracovanie časového harmonogramu pridelených zákaziek,
- komunikácia so zákazníkom, projektantmi a dodávateľmi,
- ostatné práce podľa potrieb výrobného riaditeľa spoločnosti.

Taktiež, osloviť nás môžu aj živnostníci. Nebránime sa ani tejto forme spolupráce :)

- podpora vedenia
- odborný rozvoj prostredníctvom školení
- priateľský kolektív
- dlhodobá perspektíva spolupráce
- priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov
- firemné akcie

Vaše životopisy posielajte na nižšie uvedenú adresu do 23.06.2023.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našou spoločnosťou.

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a bude sa konať v priestoroch našej spoločnosti.

Predpokladaný termín výberového konania (pohovoru) je 26.06.2023.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

rozpočtár, junior projektový manažér

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť, precíznosť, pozornosť a samostatnosť
- znalosť projektovej dokumentácie
- základná technická predstavivosť
- komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
- schopnosť spolupracovať aj v tíme
- ochota cestovať

KTO SME?
Sme elektroinštalačná spoločnosť.

ČO ROBÍME?
Zameriavame sa na realizáciu všetkých elektroinštalačných prác, od drobných až po rozsiahle montáže. Špecializujeme sa na inteligentnú elektroinštaláciu, tzv. "smart home".

ČO JE NÁŠ CIEĽ?
Naším cieľom je byť pre zákazníka voľbou číslo 1.

AKO DLHO SME TU?
Na trhu pôsobíme od roku 2007, a určite sa nikam nechystáme odísť :)

Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4592811  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac