Reagujte bez životopisu

Brigádnik do bufetu na Belianskom jazere

MS Company, s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
približne od 19.06.2020
4 - 5 EUR/hod.pri nástupe - 4 EUR/hod., po zaučení 5/Eur, k výplate samozrejme osobitne prislúchajú aj tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov do príjemného bufetu na hrádzi - Belian, nachádzajúceho sa na Belianskom jazere. Jedná sa o sezónnu brigádu. Náplň práce pozostáva z vydávania nápojov a iného sortimentu pre návštevníkov Belianskeho jazera, ako aj príprava a vydávanie jednoduchých pokrmov, ako sú langoše, hotdog atď.. Na jednej smene pracujú vždy minimálne dvaja zamestnanci, pričom jeden zamestnanec má na starosti prípravu pokrmov a ich výdaj a druhý zamestnanec má na starosti prijímanie objednávok, prípravu nápojov a pokladňu.

Zaujímavé finančné ohodnotenie, práca v príjemnom prostredí vo vyhľadávanej rekreačnej lokalite.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača sa vyžadujú aspoň minimálne skúsenosti v kuchyni pri príprave pokrmov v rámci sortimentu bufetu, ako aj minimálne skúsenosti pri práci s výčapným zariadením. Požadujeme spoľahlivosť a časovú flexibilitu.

Do pôsobnosti spoločnosti v prevažnej miere patrí prevádzkovanie rýchleho občerstvenia, ako aj maloobchod.
ID: 3921816  Dátum zverejnenia: 9.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.