Pracovník v sklade

Ms-Augustinium s. r. o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 120 EUR/mesiachorná hranica mzdy nie je obmedzená (ak budeme spokojní, môžeš zarábať výrazne viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť pracovať, si usilovný, doťahuješ veci do konca?
Nemáš problém pracovať manuálne?
Si tímový hráč? Si ochotný/á pracovať v prípade potreby aj cez víkend alebo nadčas?
Ak si na všetky otázky odpovedal hľadáme práve teba

Druh pracovného úväzku: TPP /živnosť
Plat: Pracovný pomer: TPP (1120€/mesiac), Živnosť (1400€/mesiac),
Charakteristika práce:
- príjem tovaru od dodávateľov na interný sklad a jeho kontrola
- zatriedenie tovaru na pozície, inventúry
- kompletizácia objednávok, tlač faktúr a štítkov, príprava na odoslanie, balenie zásielok
Miesto výkonu práce: Nová Dubnica

poprosím posielať životopisy v slovenskom jazyku spolu so stručným popisom prečo by sme si mali vybrať práve Vás. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť,
Flexibilita
schopnosť hľadať riešenia a učiť sa nové veci

Sme najrýchlejšie rastúca firma zaoberajúca sa špecializovaným predajom a veľkodistribúciou hudobných nástrojov. Sme mladý dynamický tím, ktorý rád posúva veci dopredu. Na trhu pôsobíme od roku 2014. Našim cieľom je spokojný zákazník a proaktívny pracovný tím.
ID: 3766559  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac