Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kaderník, kaderníčka, kozmetička

MRV Group s.r.o.

Miesto práce
Salón LARA BEAUTY, Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacpaušálna mzda, percentá s tržby, prípadne dohodou, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávať základné kadernícke služby, ako sú strihanie vlasov, farbenie vlasov, dámske, pánske  a detské kaderníctvo
  • príjemné vystupovanie
  • možnosť preškolenia v akadémi
  • Komunikovať s klientmi a zabezpečiť, aby sa cítili pohodlne a spokojne s poskytnutými službami.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Poskytnúť kadernícke služby klientom počas dňa

Pracovná doba:

  • Pracovná doba môže byť TPP, VPP, dohodou, brigáda

  • Poskytneme ti moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami a trendmi značiek LOreal, Kerastase
  • Garantujeme ti pravidelné školenia a možnosti vzdelávania, aby si si udržal konkurenčnú výhodu na trhu práce
  • Umožníme ti flexibilný pracovný čas a dovolenku, aby si si vedel/a zorganizovať svoj pracovný a súkromný život.

Informácie o výberovom konaní

pošlite kontakt telefonicky, prípadne mailom
vhodné aj pre študentov, prax potrebná
[email protected] 0905 557000

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kaderník , kaderníčka, kozmetička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v oblasti kaderníctva alebo certifikát v oblasti úpravy vlasov
  • Zručnosť v strihaní, farbení a úprave vlasov
  • schopnosť pracovať v tíme a prispievať k pozitívnej atmosfére v salóne

kaderníctvo - salón LARA BEAUTY , Avion Shopping Park kozmetika, manikúra a pedikúra

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818411  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac