Reagujte bez životopisu

Technik - montážnik/podlahár/pomocný pracovník

MRK CONTRACT, k.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pozíciu s nasledovnou náplňou práce: obhliadky stavieb, kladenie podlahových krytín (koberce, parkety,PVC, vinyl), ostatné pomocné práce, príprava podkladu, manipulácia s tovarom v sklade, komunikácia so zákazníkom.

ponúkame nadpriemerné ohodnotenie, ľudský prístup a prijemnú pracovnú atmosféru. Zakladáme si na kvalitnom zaškoleni v obore a ochote pomôcť.

ponúkame odborné zaškolenie aj pre uchádzačov, ktorí nemajú prax v obore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo,

Vodičský preukaz

B

požadujeme technické myslenie, manuálnu zručnosť, zmysel pre detajl, zodpovednosť, dôverihodnosť, poctivosť, slušné vystupovanie, poriadkumilovnosť, zmysel pre humor a dobrú náladu, Nástup možný ihneď. Skúsenosti v obore sú vítané.

Spoločnosť sa zaoberá dodávkou podlahových krytín hlavne v segmente objektových zákaziek kde patríme medzi top 10 firiem na Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 30 rokov a zastupujeme tu významných európskych výrobcov okrem ktorých zároveň rozbiehame veľkoobchodnú distribúciu vlastnej značky. Pobočky máme v 4 mestách v Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave a v Košiciach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 473047  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac