Obchodný zástupca/kyňa regióny KE a BA

MRK CONTRACT, k.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiacobratové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme 2 pozície jedna v BA a druhá v KE s nasledujúcou náplňou práce:
- budovanie veľkoobchodnej siete odberateľov vlastnej značky,
- vyhľadávanie zákaziek pre predaj a realizácie podlahových krytín,
- kontakt s architektmi, stavebnými firmami, veľkoobchodnými partnermi a investormi. Požadujeme samostatnosť, flexibilitu, spoľahlivosť, prijemne vystupovanie a obchodného ducha.

mobilný telefón, stravné lístky, práca v stabilnej firmy a kopec dobrej nálady :)

Životopisy a motivačné listy uchádzačov prosíme posielať mailom na [email protected], v predmete správy prosíme uvedte región do ktorého sa uchádzate o prácu KE alebo BA. Kontaktovať možno aj na tel. 0905 360 329.
Vopred ďakujeme každému uchádzačovi o záujem a chceli by sme sa dopredu ospravedlniť, že nebudeme kontaktovať každého ale iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Požadujeme samostatnosť, flexibilitu, spoľahlivosť, prijemne vystupovanie a obchodného ducha.

Spoločnosť sa zaoberá dodávkou podlahových krytín hlavne v segmente objektových zákaziek kde patríme medzi top 10 firiem na Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 30 rokov a zastupujeme tu významných európskych výrobcov okrem ktorých zároveň rozbiehame veľkoobchodnú distribúciu vlastnej značky. Pobočky máme v 4 mestách v Banskej Bystrici, Žiline, Bratislave a v Košiciach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 195118  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac