Odborný obchodní zástupce - Střední a Západní Slovensko

Mráz Agro CZ, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvoříme harmonický ekosystém lidí, zvířat a přírody

Odborný obchodní zástupce - Region Střední a Západní Slovensko

Prodejce průmyslových objemných a doplňkových krmiv ve výživě skotu a dalších hospodářských zvířat

Náplň práce

  • Prodej průmyslových objemných krmiv ve výživě skotu (jako např. pivovarské mláto, cukrovarské řízky, lihovarnické výpalky apod.)
  • Obchod a poradenství v oblasti zemědělství, krmivářství a výživy hospodářských zvířat
  • Zajištění servisu pro současné zákazníky
  • Obchod se zemědělskými komoditami
  • Získávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
  • Aktivní účast na zemědělských a chovatelských výstavách
  • Podílení se na budování značky a celého obchodního týmu na Slovensku
  • Sledování a vyhodnocování konkurenčního prostředí
  • Spolupráce při tvorbě produktové strategie
  • Reporting o prodeji
  • Hledání nových obchodních příležitostí v oblasti

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti zemědělství (výživa a krmivářství výhodou)
  • Praxe na pozici výživy zvířat výhodou (zootechnika, prodej krmiv apod.)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Obchodní myšlení, aktivní přístup
  • Ochotu cestovat
  • Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, loajalita
  • Řidičský průkaz sk. B, trestní rejstřík bez záznamu

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • Firemní vůz
  • Firemní rekreační zařízení
  • Mobilní telefon, notebook, možnost home office
  • Produktová školení a vzdělávání napříč ČR i SR
  • Pestrá práce v rodinné společnosti
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zázemí stabilní a prosperující firmy s celorepublikovou i zahraniční působností
  • Seberealizace a perspektiva osobního růstu
  • Zaměstnání na plný úvazek

více se o nás dozvíte na www.mrazagro.cz

www.facebook.com/mrazagrocz

Těšíme se na spolupráci!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4022375  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc