Obchodný zástupca - predaj betónových zmesí

MRA betón, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí;
- vyhľadávanie stavebno-investičných akcií;
- koordinácia procesu výroby;
- poradenstvo a pomoc pri výbere vhodných betónových zmesí pre jednotlivé stavby;
- komunikácia s dodávateľmi a investormi;
- obhliadky stavieb.

Služobný automobil, mobilný telefón a notebook.

Spoločnosť MRA betón hľadá obchodného zástupcu, ktorý sa aktívne zapojí do už prebiehajúcich stavebných akcií, a taktiež začne aktívne vyhľadávať ďalšie stavebno-investičné príležitosti. Hľadáme pracovníka, ktorý dokáže rozvíjať potenciál spoločnosti a podieľať sa na spoločných cieľoch.
Ponúkame prácu v rodinnej firme s individuálnym prístupom a kvalitnou podporou.

Aktívna oblasť pôsobenia obchodného zástupcu je najmä v regióne Ilava, Dubnica nad Váhom, Trenčianska Teplá a okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, predaj stavebných materiálov, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo, predaj

Počet rokov praxe

2

- aktívna prax v predaji;
- znalosť výrobných procesov, materiálov a druhov betónových zmesí výhodou;
- komunikatívnosť, flexibilita;
- vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka;
- orientácia na výsledok.

Spoločnosť MRA s.r.o. sa zaoberá distribúciou betónových zmesí, sypkých materiálov. Sme dynamická spoločnosť s veľkým ekonomickým zázemím a úspešnou tradíciou, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov a je neoddeliteľnou súčasťou stavebného sektora v našom regióne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4065039  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac