Operátor betonárne

MRA betón, s.r.o.

Miesto práce
Ladce
Termín nástupu
01. 04. 2021
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 1 504 EUR/mesiacZákladná mzda vo výške 624 Eur; mesačné odmeny vo výške od 0 do 880 Eur; možnosť získania ďalších mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluhovanie strojných zariadení na výrobou betónu a obsluha nakladača;
- zabezpečenie základnej údržby a opravy betonárne;
- vykonávanie ďalších pomocných prác súvisiacich so zabezpečením výroby betónu;
- práca s počítačom a programom riadiacim výrobu betónových zmesí.

Podpora v oblasti zaškolenia zo strany zamestnávateľa, zodpovedajúce technické vybavenie a iné sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.1.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Strojnícky preukaz 19 (obsluha betonárne) a oprávnenie na nakladač nad 28 kW výhodou, nie podmienkou.

Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, praktické myslenie, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci a ochota učiť sa.

Spoločnosť MRA betón sa zaoberá výrobou a distribúciou betónových zmesí. Sme dynamická spoločnosť s veľkým ekonomickým zázemím a úspešnou tradíciou, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov a je neoddeliteľnou súčasťou stavebného sektora v našom regióne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sverepec, 365
01701 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 4012614  Dátum zverejnenia: 17.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac