Vodič betón pumpy

MRA betón, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
624 - 1 504 EUR/mesiacZákladná mzda vo výške 624 Eur; mesačné odmeny vo výške od 0 do 880 Eur; možnosť získania ďalších mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná obsluha špeciálneho vozidla (betónpumpy);
- prevádzka a obsluha domiešavača
- kompletná údržba a starostlivosť o zverené strojné zariadenie;
- plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených;
- vedenie evidencie práce zvereného stroja, čerpania PHM a činností týkajúcich sa údržby stroja

Podpora v oblasti zaškolenia zo strany zamestnávateľa, zodpovedajúce technické vybavenie a iné sociálne výhody.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

1 pracovné miesto je na pravidelnom pracovisku(betonárni) v obci Považská Bystrica, prípadne v obci Púchov.

2. pracovné miesto je na pravidelnom pracovisku (betonárni) v obci Lieskovec (okres Zvolen), prípadne v obci Vlkanová (okres Banská Bystrica).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať manuálne, technická zručnosť, fyzická zdatnosť, praktické myslenie...

Spoločnosť MRA s.r.o. sa zaoberá distribúciou betónových zmesí, sypkých materiálov. Sme dynamická spoločnosť s veľkým ekonomickým zázemím a úspešnou tradíciou, ktorá pôsobí na trhu už 30 rokov a je neoddeliteľnou súčasťou stavebného sektora v našom regióne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3989059  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 624 EUR/mesiac