Administratívna pracovníčka v logistickom sklade

Mr. JOB

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v administratíve?Do logistického skladu pri Senci prijmeme kolegyňu.
Budeš spracovávať podklady pre fakturáciu a následne to celé všetko archivovať. Evidovať poškodený tovar. Je treba mať organizačnú schopnosť, nakoľko je treba zabezpečiť správne umiestnenie v reklamačnom sklade. A máš rada inventúry? aj tie robíme, na ktorých sa budeš podieľať.

Pracovná doba je 7,5 hod. , len denné zmeny

ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Skladové hospodárstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre nášho klienta hľadáme spoľahlivú osobu, s chuťou pracovať a ktorá sa chce stať členom priateľského kolektívu. Ak máš prax v logistike, je to pre teba veľké plus.

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3370042  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - upresnený na osobnom pohovore