Vodič CXT/VZV - Nástupný bonus 500€ Devínska Nová Ves

MQS s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 659 EUR/mesiacŽivnosť od - 1659€ / mesiac (10,50 €/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v sklade (pracovník na 3 zmeny) Devínska Nová Ves,
  • zásobovanie liniek,
  • nakladanie JIT,
  • zodpovednosť za nakladaný materiál,
  • zápis o nakládke a práca so scanerom,
  • miesto výkonu práce Devínska Nová Ves

  • zabezpečíme vybavenie preukaz a školenie na VZV,
  • podpora pri vybavení poistenia zodpovednosti za škodu,
  • pri plnení dochádzky dopravný príspevok 50 eur pri dochádzaní nad 50 km,
  • možnosť čerpania zálohy vo výške 300 eur,
  • kvartálny bonus (počas 3 mesiacov) 100 eur za splnenie dochádzky,
  • nástupný bonus 500 eur.

Informácie o výberovom konaní

Predošlá prax minimálne pol roka na CXT/VZV.
Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis na mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

VZV

Počet rokov praxe

1

  • predošlá prax výhodou,
  • znalosť slovenského jazyka,
  • platný VZV preukaz výhodou
  • podmienkou je poistenie zodpovednosti za škodu (podpora spoločnosťou pri vybavení) .

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Bista
Tel.: +421948688554
E-mail: poslať životopis
ID: 4593452  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 659 EUR/mesiac