VZV/retrak/CXT (nutná prax, ubytovanie prvý mesiac hradí spoločnosť MQS s.r.o.)

MQS s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hod.Živnosť - 8,5 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v sklade (pracovník na 3 zmeny),
  • nakládka kamiónov,
  • zaskladňovanie,
  • nakladanie JIT,
  • zodpovednosť za nakladaný materiál,
  • zápis o nakládke a práca so scanerom.

  • zabezpečené ubytovanie v blízkosti VW na prvý mesiac hradený spoločnosťou MQS s.r.o. avšak, len v prípade, že bol odpracovaný celý kalendárny mesiac,
  • možnosť čerpania zálohy po odpracovaní prvého mesiaca k prvému dňu nasledujúceho mesiaca vo výške max 300 euro,
  • bonusový systém na základe zhodnotenia koordinátora,

Informácie o výberovom konaní

- Predošlá prax minimálne 1 rok na VZV
  • foto súčasťou CV,
  • Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis.
[email protected]
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Prax na pozícii/v oblasti

CXT, retrak

Počet rokov praxe

1

  • predošlá prax výhodou,
  • nutný platný VZV preukaz,
  • zaplatená poistka na spôsobenú škodu pri výkone práce podmienkou!!!

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Kočišová
E-mail: poslať životopis
ID: 3985442  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.