Kontrolór kvality - vizuálna kontrola

MQS s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DVP a HPP - 4 Eur/hod. BRUTTO, Živnosť - 5,40 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 100% finálna vizuálna kontola súčiastok,
  • rework súčiastok,
  • balenie,
  • spracovanie reportov,
  • zaznamenávanie kontrolovaných dielov,
  • zamedzenie zamiešania zlého dielu medzi dobré diely.

  • 12 hodinové smeny ranná - nočná,
  • 7,5 hodinové smeny ranná - poobedná - nočná,
  • možnosť pracovať nadčas,
  • príplatky pre živnostníkov za prácu v noci a sobotu 10 €, nedeľa a sviatok 16 € ( ostatné píplatky podľa zákonníka práce).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • Predošlú prax nepožadujeme zaškolíme Vás,
  • Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis.
Ďakujeme

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Medveď
E-mail: poslať životopis
ID: 3690082  Dátum zverejnenia: 9.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: DVP a HPP - 4 Eur/hod. BRUTTO, Živnosť - 5,40 Eur/hod.