Vodič vysokozdvižného vozíka, retrak, alebo 5ton VZV

MQS s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
8 eur/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na VZV,
- zásobovanie liniek podľa dodacieho listu,
- manipulácia s dielmi v automobilovom priemysle,
- stohovanie paliet,
- nakladanie a vykladanie paliet ,
- práca 12 hodinové smeny alebo 8 hodinové. (podľa dohody)

- kvartálne odmeny 150 Eur pri plnej dochádzke,
- príplatok za kvalitu odvedenej práce a zodpovednosť,
- dochádzkový bonus,
- možnosť pracovať na TPP,
- príplatky nad rámec Zákonníka práce,
- prispôsobenie pracovného kalendáru podľa Vašich možnosti.

V prípade ak nemáte platný VZV preukaz zariadíme to pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- predošlá prax výhodou

MQS, sme certifikovanou sortingovou spoločnosťou a sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Adresa spoločnosti

MQS s.r.o.
Rastislavova 25
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bodnárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3448358   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8 eur/hod. + príplatky