Kontrolór kvality, práca vhodná aj pre študenta

MQS s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 Eur / hod. DoVP, 5,40 Eur/ hod. živnosť + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 100% finálna vizuálna kontola súčiastok,
  • rework súčiastok,
  • medzioperačná kontrola - zabezpečenie správnej manipulácie so súčiastkami,
  • balenie,
  • spracovanie reportov,
  • zaznamenávanie kontrolovaných dielov,
  • zamedzenie zamiešania zlého dielu medzi dobré diely,
  • Denná - 6:00 - 18:00,
  • Nočná - 18:00 - 6:00 + 10 Eur príplatok

  • stabilná práca,
  • nenáročná , ale zodpovedná práca,
  • možnosť prispôsobenia zmeny k rozvrhu v škole ( v prípade študentov),
  • príplatok za prácu v noci a sobotu 10 Eur,
  • príplatok za nedeľu 16 Eur
  • dochádzkový bonus 30 Eur
  • príplatok na dopravu 50 Eur. (dochádzanie do práce nad 50 km)

- Ak si študent a môžeš pracovať aspoň 3 dni v týždni hľadáme práve teba.
  • Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

  • dobrý zrak,
  • ochota pracovať na 12 hodinové smeny,
  • zodpovednosť,
  • preciznosť,
  • manuálna zručnosť.

Spoločnosť MQS s.r.o. je certifikovanou sortingovou spoločnosťou. Sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti, preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Medveď
E-mail: poslať životopis
ID: 3408817  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 Eur / hod. DoVP, 5,40 Eur/ hod. živnosť + príplatky