Kontrolór kvality

MQS s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,30 Eur / DoVP 4,5 Eur/živnosť + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 100% finálna vizuálna kontola súčiastok,
- rework súčiastok,
- medzioperačná kontrola - zabezpečenie správnej manipulácie so súčiastkami,
- spracovanie reportov,
- zaznamenávanie kontrolovaných dielov,
- zamedzenie zamiešania zlého dielu medzi dobré diely,
- RZ - 6:00 - 14:00,
- PZ - 14:00 - 22:00
- NZ - 22:00 - 6:00 + 10 Eur príplatok

- stabilná práca,
- nenáročná , ale zodpovedná práca,
- možnosť prispôsobenia zmeny k rozvrhu v škole ( v prípade študentov),
- príplatok za prácu v noci 10 Eur,
- dochádzkový bonus 30 Eur
- v prípade práce v sobotu 10 Eur príplatok,
- príplatok na dopravu 50 Eur. (dochádzanie do práce nad 50 km)

- Ak si študent a môžeš pracovať aspoň 3 dni v týždni hľadáme práve teba.
- Ak vás ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky pošlite nám Váš životopis.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zrak,
- ochota pracovať,
- zodpovednosť,
- preciznosť,
- manuálna zručnosť.

MQS, sme certifikovanou sortingovou spoločnosťou a sme tu pre Vás a záleží nám na Vašich potrebách a Vašej spokojnosti preto ku každému partnerovi pristupujeme individuálne a s cieľom poskytnúť kvalitný servis, naplniť Vaše potreby a uistiť Vás, že sa môžete na nás kedykoľvek spoľahnúť.

Adresa spoločnosti

MQS s.r.o.
Rastislavova 25
040 01 Košice
ID: 3254037   Dátum zverejnenia: 30.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,30 Eur / DoVP 4,5 Eur/živnosť + príplatky