Referent ekonomického oddelenia

MPS, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
október - november 2019
nástupný plat min. 900 EUR resp. podľa skúseností a dohody, po zapracovaní a skúšobnej lehote navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s poisťovňami a obchodnými partnermi
- nahrávanie informácií do interného informačného systému (poistné zmluvy, systémy odmeňovania a pod.)
- správa údajov v databáze
- párovanie provízií z príslušných poisťovní
- správa províznych platieb (správa pohľadávok a súčinnosť pri ich vymáhaní)
- aktualizácia poistných zmlúv podriadených finančných agentov
- vyhotovovanie štatistík
- archivácia dokumentov súvisiacich s výkonom činnosti
- súčinnosť pri ďalších výkonoch súvisiacich s prevádzkou a prácou ekonomického oddelenia:
- práca s databázami v xls
- príprava podkladov pre spracovanie finančných analýz a pod.
- spolupráca pri príprave účtovných dokladov
- spracovávanie objednávok

Okrem motivačného finančného ohodnotenia Vám ponúkame:

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- vnútrofiremné odborné vzdelávanie
- benefity - komunikované na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Chceli by ste pracovať v oblasti poistenia a financií?
Očakávame od Vás spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, tímovú prácu a flexibilitu.
Ak spľňate naše očakávania, hľadáme práve Vás.
Ponúkame Vám prácu v úspešnej stabilnej spoločnosti v tíme skvelých ľudí a možnosť odborného a kariérneho rastu.

V prípade, ak Vás naša výzva oslovila, Váš záujem môžete prejaviť zaslaním profesného životopisu s motivačným listom na e-mailovú adresu: [email protected]
Do predmetu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate a pripojte aj telefonický kontakt.
Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spľňajú všetky naše požiadavky, ostatných uchádzačov nebudeme evidovať v internej databáze uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle platného zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v poisťovni na podobnej pozícii vítaná
- komunikatívnosť
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- samostatnosť
- všeobecná prax min. 3 roky

Spoločnosť MPS, s.r.o. je významná spoločnosť pôsobiaca na trhu finančného sprostredkovania v oblasti poistenia a úverov, ktorá vznikla v roku 1998. Od svojho vzniku sa systematickou prácou vypracovala na pozíciu, ktorá patrí k lídrom v tejto oblasti. Viac sa o nás dozviete na www.mps.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3727965  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat min. 900 EUR resp. podľa skúseností a dohody, po zapracovaní a skúšobnej lehote navýšenie