Správca majetkového poistenia pre V.I.P klientov

MPS, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Vaše očkakávania uveďte prosím v motivačnom liste

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Hráme prvú ligu" nestačí nám dlhodobo v nej zotrvať, chceme víťaziť, a umiestňovať sa na prvých priečkach. Potrebujeme preto ďalších spoluhráčov do tímu. Vo firme hráme tímovo, nie v kancelárii za PC ale priamo u klientov. Náš tréner je zároveň aj majiteľ, nevymieňa sa pri každom neúspechu, ale behá spolu s obchodníkmi po ihrisku. Nemáme pravidelné porady ani plány, komunikujeme napriamo bez strachu a bez PowerPointových prezentácii. Oblek a kravata je skôr výnimočný dress code, obliekame sa tak ako nás chce vidieť náš klient. Pravidelný reporting Vám bude robiť Váš osobný bankový účet.

Ste obchodník alebo underwriter a máte minimálne 10 ročnú prax v oblasti neživotného poistenia v poisťovni alebo v maklérskej spoloťnosti? Ste húževnatý, zameraný na výsledky, komunikatívny, zodpovedný a ovládate cudzie jazyky (Anglický jazyk - minimálne stupeň B1), tak hľadáme práve Vás.

Čo od Vás očakávame:
- starostlivosť o existujúcich klientov a VIP klientov spoločnosti v oblasti majetkového poistenia a risk manažmentu
- poistné poradenstvo a vypracovanie nových poistných programov pre klientov
- analýza exitujúcich poistných rizík
- aktívna akvizícia nových klientov
- aktívna komunikácia s poisťovňami

- podnikateľské prostredie, kde budete mať možnosť vytvoriť si vlastnú firmu s našim know-how
- dáme Vám priestor na realizáciu Vašich snov a vízii, a budeme chcieť byť spolu s Vami čo najlepší

Ak ste tímový hráč a spĺňate "prvoligové" parametre, a naša ponuka Vás zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom.
Váš dres už je pripravený, od prvého dňa budete hrať zápas, a nebudete sedieť na lavičke.

V motivačnom liste prosím uveďte:
- čím Vás daná pozícia oslovila
- prečo si máme vybrať práve Vás
- prosím nepoužívajte všeobecné znenie alebo internetové šablóny
- aké sú Vaše platové očakávania

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- nevyhnutnou požiadavkou je prax min. 5 rokov na pozícii úpis/ produkt majetkového poistenia, prax v maklérskej poisťovacej spoločnosti, alebo v internej sieti poisťovní
- výhodou je vlastná klientela
- obchodnícke a výborné komunikačné schopnosti
- zodpovednosť
- reprezentatívne vystupovanie
- aktívny vodič - vodičský preukaz B

Spoločnosť MPS, s.r.o. je významná spoločnosť pôsobiaca na trhu finančného sprostredkovania v oblasti poistenia, ktorá vznikla v roku 1998. Od svojho vzniku sa systematickou prácou vypracovala na pozíciu, ktorá patrí k lídrom v tejto oblasti. Viac sa o nás dozviete na www.mps.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MPS, s.r.o.
Plynárenská 1
821 09 Bratislava
ID: 3211139   Dátum zverejnenia: 30.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Vaše očkakávania uveďte prosím v motivačnom liste