Obchodník

MPO - Metal, s.r.o.

Miesto práce
Žitná, Žilina
Termín nástupu
15.8.2022
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obchodníkov hľadáme novú posilu. Ak ťa baví obchodovať a rád /a komunikuješ je to práca práve pre teba.

Náplň tvojej práce
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi
- Spracovanie súpisov materiálov podľa podkladov z projektovej dokumentácie, pre vytvorenie cenových ponúk
- Vytvorenie a odoslanie cenových ponúk
- Prijímanie objednávok od zákazníkov
- Aktívna starostlivosť o stálych zákazníkov
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
- Pravidelné reporty o predajoch

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorá na trhu funguje 19 rokov
- Priestor pre využitie obchodných a komunikačných zručností
- Pravidelné školenia v oblasti obchodu a komunikácie
- Pravidelné vzdelávanie o tovaroch
- Po uplynutí skúšobnej doby možnosť využitia zamestnaneckej zľavy
- Voľné víkendy a sviatky
- Možnosť kariérneho rastu

Vopred ďakujeme za vaše životopisy, všetky starostlivo posúdime.
Oslovení budú iba vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Komunikačné a obchodnícke zručnosti
- Schopnosť rozhodovať sa
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Chuť dosahovať ciele a pracovať na sebe
- Výhodou je znalosť tovarov, s ktorými naša spoločnosť obchoduje
- Oceníme znalosti v operačnom systéme Money

Sme spoločnosť MPO - Metal, s.r.o., ktorá obchoduje s hutníckym materiálom, spojovacím materiálom, plastovými súčasťami a pracovným náradím.

Zameriavame sa na delenie oceľových profilov, strihanie a ohýbanie plechov, spracovanie betonárskej ocele, zámočnícku výrobu, ponúkame tiež možnosť dopravy a vykládky tovaru.

Venujeme sa výrobe oceľových konštrukcií, plotov, brán, oceľových častí nábytkov, bytových doplnkov a iných výrobkov.

Kombináciou bohatého sortimentu hutníckeho a spojovacieho materiálu, náradia, služieb zámočníckej výroby a dopravy vytvárame spoločnosť s komplexnou ponukou a kvalitným tovarom, ktorý je dopytovaný na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4343523  Dátum zverejnenia: 15.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac