624 EUR

Administratívny pracovník

MPM SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
624 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne činnosti,
- komunikácia s vlastníkmi a zástupcami vlastníkov bytových domov,
- príprava zmlúv o výkone správy pre vlastníkov bytových domov,
- vypracovanie predpisových platieb a ich kontrola,
- príprava organizácia a účasť na schôdzach bytových domov, písanie zápisníc,
- zabezpečovanie agendy zvereného bytového domu (mesačné zálohové
predpisy, plány opráv, príprava podkladov k ročnému zúčtovaniu a pod.),
- zabezpečovanie dodávateľov služieb v prospech vlastníkov bytových domov,
- kontrola fondu bytových domov,
- vybavovanie klientov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ nástupný mzda, po zaškolení možnosť zvýšenia mzdy

Hľadáme komunikatívneho a spoľahlivého zamestnanca. Ak máte záujem o túto prácu, o vzdelávanie a rozširovanie svojich vedomostí, pošlite svoj stručný profesný životopis na mailovú adresu: [email protected] do 25.10.2019

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- flexibilita

MPM SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. je správcom bytových a nebytových priestorov.
Úlohou správcu je vykonávať každodennú správu nehnuteľnosti, čo predstavuje širokú škálu požiadaviek a úloh. Úlohy správcu a jeho zodpovednosti môžu závisieť od rôznej úrovne služieb, ktoré si zákazník objedná, požaduje a očakáva na základe uzavretej zmluvy o správe, alebo mandátnej zmluvy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bratislavská 612/18
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Boris Schubert
Tel.: +421908647825
E-mail: poslať životopis
ID: 2213713   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ nástupný mzda, po zaškolení možnosť zvýšenia mzdy