Skladník - vychystávanie tovaru

MPL Group s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 EUR/hod.odmeny do 190€ ( dochádzka + výkon )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so skenerom
- vedenie nízkozdvihového vozíka ( vieme zaučiť ) - zabezpečiť VZV preukaz
- vychystávanie tovaru pomocou skenera ( picking )
- balenie vychystaných paliet
- v prípade praxe jazda na VZV - Retrak ( mzda podľa dohody )

- doprava do a z práce v rámci senca
- príspevok na stravu formou stravných lístkov
- služby koordinátora
- odmeny
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť pre ktorú sa obsadzuje pracovná pozícia momentálne figuruje v oblasti logistiky medzi poprednými prepravcami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- samostatnosť
- 100% dochádzka

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena Personálna agentúra MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4104497  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.