Účtovník/čka

MPL Group s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2021
Od 850 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúseností kandidáta 13.plat 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za vedenie podvojného a mzdového účtovníctva spoločnosti v programe Pohoda
* sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
* Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
* spracovanie štatistických a účtovných výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
* spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
* účtovanie bankových výpisov, interných dokladov, odberateľských a dodávateľských faktúr
*posudzovanie správnosti uzavretých zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
*mzdová agenda a jej komplexné spracovanie
*príprava podkladov pre spracovanie miezd
* výpočet miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
* komunikácia s inštitúciami SP, ZP, DÚ (výkazy, hlásenia, ročné zúčtovania)
* administratívne činnosti (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme
* príprava reportov podľa požiadaviek spoločnosti

zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
príjemný pracovný kolektív
odborné vzdelávanie (kurzy, školenia)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna a pracovná agentúra s licenciou ADZ - agentúra dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
prax na obdobnej pozícií min 3 roky
prax v oblasti personálnej agentúry VÝHODA
prax s programom POHODA
tímová práca
pružnosť, flexibilita
presnosť
spoľahlivosť
všeobecný prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena Personálna agentúra MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pracovný pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3843541  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac