Reagujte bez životopisu

Účtovník/čka

MPL Group s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za vedenie účtovníctva spoločnosti
* sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
* Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva
* spracovanie štatistických a účtovných výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
* spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy
* účtovanie bankových výpisov, interných dokladov, odberateľských a dodávateľských faktúr
*posudzovanie správnosti uzavretých zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska
*mzdová agenda a jej komplexné spracovanie
*príprava podkladov pre spracovanie miezd
* výpočet miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
* komunikácia s inštitúciami SP, ZP, DÚ (výkazy, hlásenia, ročné zúčtovania)
* administratívne činnosti (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme
* príprava reportov podľa požiadaviek spoločnosti

zaujímavá práca s dlhodobou perspektívou
príjemný pracovný kolektív
odborné vzdelávanie (kurzy, školenia)
možnosť práce formou homeoffice

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostáva ešte 39 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna a pracovná agentúra s licenciou dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie

Počet rokov praxe

3

samostatnosť a ochota prevziať zodpovednosť
prax na obdobnej pozícií min 3 roky
prax v oblasti personálnej agentúry VÝHODA
prax s programom POHODA
tímová práca
pružnosť, flexibilita
presnosť
spoľahlivosť
všeobecný prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve

Sme spoločnosť ktorá pod záštitou mena MPL Group pôsobí na slovenskom trhu kde sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami súvisiacimi s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov na trvalý alebo brigádnický pomer, taktiež ponúkame možnosť zamestnávateľom využiť služby v oblasti pracovného leasingu. Zaručíme vám kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky. Sme držiteľmi povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MPL Group, s.r.o.
SNP 596/143
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Plevka
Tel.: +421904472406
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3843541  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac