Farmaceut/ka v súkromnej lekárni

MPEA, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacOd 1 200 EUR + podiel na zisku výška mzdy závisí od predchadzajúcich skúseností + podiel na zisku lekárne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej lekárne v krásnom prostredí starého mesta hľadáme nového kolegu, ktorý pristupuje k pacientom s úprimným záujmom, k práci s nadšením a je otvorený novým nápadom.

Náplňou práce bude:
- výdaj liekov na lekársky predpis, voľno predajných prípravkov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- komunikácia s medicínskymi reprezentantmi, lekármi a ďalším zdravotníckym personálom
- spracovávanie receptov, lekárskych predpisov a zdravotných poukazov na zdravotnú poisťovňu
- kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- koordinovanie práce farmaceutických laborantov
-ostatné práce v lekárni, ktoré sú nevyhnutné pre plynulý chod lekárne

- koncoročný bonus a podiel na zisku lekárne
- zaujímavé zľavy na voľnopredajné produkty a doplnky výživy
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok na voľnočasové športové a vzdelávaicie aktivity
- ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu
- priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív
- samostatná a zodpovedná pozícia
- zázemie, vzdelávanie a osobný rozvoj
- teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu a robiť to čo Vás naozaj baví a napĺňa

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade záujmu, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

magister farmácie, farmaceutická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pharmacy HITT - Pokročilý
NRSYS Pharmacy - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax na rovnakej alebo podobnej pozícii veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-komunikatívnosť a empatia
-orientácia na pacienta, jeho potreby - proklientský prístup
-lojálnosť
- zodpovedný prístup k práci
- inovatívne myslenie
- flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4328108  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac