Asistentka, recepčná

MPEA, a.s.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme akčnú a flexibilnú osobu, ktorá bude pravou rukou riaditeľa spoločnosti.
Reprezentatívnym vystupovaním a úsmevom vytvárať dobrý dojem o spoločnosti od prvého kontaktu s klientom.

- zabezpečenie príjemného a reprezentatívneho pracovného prostredia (zasadačky, kuchynky, recepcia, kancelárie), plynulý chod recepcie
- vedenie pokladne a zodpovednosť za zverenú hotovosť,
- príprava mzdových podkladov - dochádzka, komunikácia s účtovníkom
- uvádzanie návštev, starostlivosť o klientov
- príjem a vybavovanie telefonátov, e-mailov, rezervácie leteniek, hotelov
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty, notár, kuriér
- organizovanie stretnutí a rezervácie zasadačiek, timemanagement
- administratívny support, skenovanie, kopírovanie, formátovanie, archivácia
- objednávky kancelárskych potrieb, potravín a materiálu
- vytváranie zmlúv, tvorba databáz
- zabezpečenie činností súvisiacich s chodom kancelárie
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- sociálne média

- ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu
- prichádzanie do kontaktu so zaujímavými ľuďmi
- priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív
- dynamické pracovné prostredie v centre mesta
- samostatná a zodpovedná pozícia
- preplácanie športových aktivít, jazykových kurzov
- teambuildingy
- koncoročný bonus
- kariérny rast
- služobný telefón

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade záujmu, pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou. Motivačný list výhodou.
Pre veľký záujem kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 328 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Okrem pozitívneho prístupu k práci a životu od kandidátky očakávame reprezentatívny vzhľad (pracujeme s nadštandardnou klientelou a tomu sa musí prispôsobiť oblečenie a vystupovanie),
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- organizačné schopnosti a proaktívny prístup na
vysokej úrovni,
- pedantnosť, dôslednosť, spoľahlivosť
- zlepšovať veci
- dodržiavanie termínov
- flexibilita a samostatnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu,
- lojálnosť, ochota pracovať nadčas

Sme akciová spoločnosť holdingového typu, ktorá zastrešuje aktivity dcérskych a pridružených spoločností. Prioritou je zhodnocovanie aktív a naplnenie vízie spoločnosti. Vytvárame a vyhľadávame atraktívne investičné projekty s dlhodobým, trvalo udržateľným dopadom a hodnotou. Efektívne a konzistentne zhodnocujeme kapitál akcionárov, investorov a klientov.
Na čom najviac záleží, je spolupráca s ľuďmi, ktorí zdieľajú naše hodnoty. Zmysluplná práca a vzťahy sú založené na skvelom teame ľudí a napĺňaní vízie a cieľov spoločnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MPEA a.s.
Hviezdoslavovo námestie
81102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marina Hrusecka
Tel.: +421908222266
E-mail: poslať životopis
ID: 3274269  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac