Elektrikár-údržbár

MPC CESSI a. s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
576 plus prémie a príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva naplánované preventívne údržbárske zásahy a odstraňovanie mimoriadnych porúch na elektronických a elektrických zariadeniach počas výrobného procesu
- spolupracuje na príprave plánu preventívnej údržby na technologických zariadeniach
- zálohuje dáta zverených technologických zariadení
- vypĺňa hlásenia o vykonaných opravách v predpísanej údržbárskej dokumentácii
- hľadá možnosti neustáleho zefektívnenia výrobného procesu
- vykonáva opravy strojov v čo možno najkratšom čase
- udržiava stroje a zariadenia vo funkčnom stave
- denné kontroly zariadení - preventívna údržba podľa vystavených požiadaviek

prémie plus príplatky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie podľa Vyhl. 508/2009 Z.z. (§ 22)

výroba mlynských, cestovinárskych, pekárskych a cukrárskych výrobkov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3453324  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 plus prémie a príplatky nad rámec Zákonníka práce