Pekár

MPC CESSI a. s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
20.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
576

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za vykonanie predpísaných operácií vo výrobe tak, aby výrobky zodpovedali všeobecne platným normám kvality
- prísne dodržiava technologické postupy v procese výroby, najmä čo sa týka miesenia, zrenia, kysnutia a pečenia výrobkov
- prísne dodržiava výrobné postupy v celom procese výroby výrobku
- je povinný používať všetky dostupné strojno-technologické zariadenia podľa návodov na obsluhu

prémie plus príplatky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

výroba mlynských, cestovinárskych, pekárskych a cukrárskych výrobkov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3453321  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576