Obsluha v kaviarni/školskom bufete

ProPark Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
24.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zakaznikov, priprava kavy,nealko napojov, predaj kavy a pochutin v kaviarni v arealy vysokej skoly. Kaviaren sluzi pre studentov a zamestancov skoly. Ponuka aj drobne obcerstvenie.

Vysledna mzda odraza taktiez dosiahnute trzby a odpracovane hodiny. Z toho plynu dalsie odmeny pre zamestnanca.

Pracovna doba Pondelok az Piatok 7:30 az 15:30. Prevadzka sa nachadza v BA- Raca (Rendez)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemne vystupovanie, dobre komunikacne schopnosti, lojalita, pozitivny postoj k praci, schopnost ucit sa, dobry zdravotny stav. Schopnost samostate pracovat a dochvilnost.

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru. Spoločnosť neustále rastie, skvalitňuje svoje služby a udržiava svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o firme nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3466405  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650