Obsluha v kaviarni/školskom bufete (Ref. č.: 201701)

MP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zakaznikov, priprava napojov, predaj kavy a pochutin v kaviarnicke v arealy vysokej skoly. Kaviaren sluzi pre studentov a zamestancov skoly. Ponuka aj drobne obcerstvenie.

Vysledna mzda odraza taktiez dosiahnute trzby a odpracovane hodiny. Z toho plynu dalsie odmeny pre zamestnanca.

Pracovna doba Pondelok az Piatok 6:30 az 15:30. Praca vhodna aj pre zaciatocnika, zaucime. Vyzadujeme dlhodobu pracu nie kratkodobu brigadu! Pozicia je vhodna pre vsetky vekove kategorie. Prevadzka sa nachadza v BA- Raca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemne vystupovanie, dobre komunikacne schopnosti, lojalita, pozitivny postoj k praci, schopnost ucit sa, dobry zdravotny stav. Schopnost samostate pracovat a dochvilnost.

Firma prevádzkujúca kaviareň a predajnu kavy v Bratislave, prevadzka sa nachadza v Raci v arealy vysokej skoly

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

MP, s.r.o.
Chorvátska 8
81108 Bratislava
www.caffeitalia.sk
ID: 3466405   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650