Obchodný referent pre export MP Kovania

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď / dohoda
1 400 - 2 000 EUR/mesiacKoncoročná odmena do výšky jednomesačného platu.- Možnosť nadtavenia odmeny z obratu exportu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa jedným z nás a zober si na svoje plecia nasledujúce činnosti :
  • Komunikáciu so zahraničnými klientami vrátane Českej pobočky
  • Tvorbu cenových ponúk a cenníkov pre zahraničných klientov a Českú pobočku
  • Správu objednávok od zahraničných klientov a Českej pobočky
  • Zabezpečovanie tovaru pre zahraničných klientov a Českej pobočky
  • Fakturáciu tovaru zahraničným klientom a Českej pobočky
  • Riešenie reklamácii a iných problémov zahraničných klientov a Českej pobočky
  • Práca s firemným ERP systémom MONEY S5
  • Kooperácia so skladom, zadávanie individuálnych inštrukcií k príprave tovaru
  • Kooperácia s oddelením nákupu, z dôvodu zabezpečovanie dostatku tovaru pre export

Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu, ktorý bude stabilným a dlhodobým pilierom našej firmy.
Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
  • Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zľavy na náš sortiment pre osobnú spotrebu
  • Vstup do fitness centra,MULTISPORT karta
  • Miestnosť na odreagovanie so stolným futbalom,šípkami,TV
  • Pitný režim, káva, čaj, voda
  • Bezplatné parkovanie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky
  • Mobilný telefón aj na súkromné účely
a pripravujeme ďalšie
Iné požiadavky - dohoda

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

fakturácia, skladové hospodárstvo, komunikácia

Počet rokov praxe

3

Kandidát / kandidátka ktorého hľadáme by mal byť
pracovitý, empatický, trpezlivý, lojálny, precízny človek, ktorý hľadá prácu v Slovenskej rodinnej úspešnej firme a je ochotný byť jedným z dôležitých pilierov nášho tímu.
Anglický jazyk požadujeme minimálne na úrovni B2
Nemecký, Maďarský, Český, Poľsky je výhodou nie však popdmiekou.
Znalosť ERP MONEY S5 je výhodou nie však podmiekou.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4083510  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac