Strategický nákupca produktov MP Kovania

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Nová Rožňavská 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 200 EUR/mesiac13. plat a iné odmeny po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu MP KOVANIA hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Strategický nákupca produktov, ktorý bude mať na starosti nákupné stratégie, výber nových dodávateľov a bude k svojej práci pristupovať aktívne a so záujmom.

Čo od vás očakávame?

Náplň práce:

• Určovanie nákupných stratégií.
• Zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity.
• Vyhľadávanie nových dodávateľov na lokálnej a globálnej úrovni.
• Výber nových dodávateľov a produktov vhodných do portfólia MP KOVANIA.
• Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie partnerských vzťahov.
• Vyjednávanie najlepších obchodných podmienok.
• Tvorba listu dodávateľov s evidenciou dohodnutých podmienok.
• Zalistovanie produktov do ERP.
• Určovanie a nadstavovanie optimálnych skladových zásob.
• Nákup tovaru na sklad a udržiavanie optimálnych skladových zásob.
• Objednávanie tovaru na základe zákazníckych objednávok.
• Zabezpečovanie podkladov pre e-shop a marketingové oddelenie.
• Kooperácia so skladom pri inventarizácii tovaru.
• Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov.
• Dohľad nad kvalitou objednávaného tovaru.
• Zúčastňovanie sa na produktových školeniach u dodávateľov.
• Zaškolenie tímu do nových produktov.
• Spolupráca s tímom nákupcov.
• Zúčastňovanie sa na medzinárodných výstavách.

Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše, vízie ponúkame:
  • Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve.
  • Priamy nadriadený - majiteľ spoločnosti, člen tímu.
  • Príjemné pracovné prostredie.
  • Kreatívna práca na rozličných projektoch.
  • Komunikácia s rôznymi zaujímavými tuzemskými, ale aj zahraničnými partnermi.
  • Občasné cestovanie po celej EÚ prípadne Číne.
  • Pri cestovaní kvalitné ubytovanie v hoteloch 4-5 hviezdičiek, stravovanie v top reštauráciách, cestovanie cez najlepšie letecké spoločnosti, služobným automobilom, vždy v spoločnosti majiteľa firmy.
  • Hodnota stravných lístkov - dohoda.
  • Vstup do fitnes centra, MULTISPORT karta.
  • K dispozícii máme miestnosť na odreagovanie so stolným futbalom, šípkami, TV a ďalšie.
  • Zabezpečený pitný režim, káva, čaj.
  • Bezplatné parkovanie.
  • Atraktívne zľavy na náš sortiment.
  • Iné požiadavky dohodou.

Táto pracovná pozícia je pre chod spoločnosti veľmi dôležitá, zároveň sa však jedná o príjemnú prácu v dobrom kolektíve.

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dizajn, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii nákupca

Počet rokov praxe

3

Hľadáme veselého, tímového, tvorivého, lojálneho kolegu / kolegyňu s výbornými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.
Kandidát by mal mať technické myslenie a vysoké pracovné nasadenie.
Znalosť AJ je podmienkou.
Znalosť talianskeho, nemeckého alebo čínskeho jazyka je veľkou výhodou, nie však podmienkou.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4030460  Dátum zverejnenia: 29.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac