Manažér / predajca novej vzorkovne MP Kovania

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac13. plat a iné odmeny po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa jedným z členov nášho tímu a zoberte si na starosť:
  • Zabezpečovanie plynulého chodu predajne / vzorkovne
  • Aktívna obsluha zákazníkov
  • Tvorba objednávok a fakturácia
  • Spracovávanie objednávok a zasielanie na nákupné oddelenie
  • Príjem úhrad
  • Riešenie reklamácií produktov zakúpených na predajni
  • Udržiavanie aktuálnosti produktového portfólia
  • Aktívna účasť na školeniach realizovaných produktovými manažérmi
  • Zaškolovanie kolegov na predajni
  • Zabezpečovanie pracovníkov na pracovných smenách
  • Zabezpečovanie, udržiavanie poriadku a hygienických štandardov
  • Zabezpečovanie kávy, pitného režimu a občerstvenia pre zákazníkov

Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho tímu, ktorý bude stabilným a dlhodobým pilierom našej firmy.
Sme stabilnou spoločnosťou s jasnou víziou na najbližších 5 rokov.
Aktuálne sme zrealizovali výstavbu novej modernej budovy o rozlohe 3500 m2,
z toho len showroom 1200 m2 so vstupom od Rožňavskej ulice.
Pre komfortnú prácu sme vybudovali 600 m2 moderných a útulných kancelárskych
a 1700 m2 skladových priestorov.
Pre nový showroom pripravujeme obnovu európskeho sortimentu a vývoj nových produktov v Číne.
Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
Nová predajňa o rozlohe 1200 m2 prevažne s európskymi výrobkami
Priamy nadriadený - majiteľ spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie
Kreatívna práca na rozličných projektoch
Hodnota stravnych lístkov - dohoda
Celoročný vstup do fitnesscentra - dohoda
Iné požiadavky - dohoda

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, dizajn, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme veselého, tímového, tvorivého, lojálneho kolegu / kolegyňu s výbornými komunikačnými a organizačnými schopnosťami.
Kandidát by mal mať cit k tecnickému a produktovému dizajnu, cit k detailom, vysoké pracovné nasadenie.
Znalosť AJ alebo NJ je výhodou.
Nie však podmienkou.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 3928003  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac