Recepčná - Mozolani Fitness ZOC MAX

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Miesto práce
ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacbližšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalších ľudí do nášho tímu.
Ak máš záujem pracovať v dobrom kolektíve, neváhaj a pridaj sa k nám, tvojou náplňou práce bude :
- priama komunikácia so zákazníkmi
- poradenská činnosť v oblasti služieb, predaja doplnkovej výživy, registrácia klientov
- práca s PC - pokladňa, MS Office
- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
Pracovná doba je od 5:00 - 21:00 hod. pri dvojsmennej prevádzke (ranná 5:00 - 13:30 hod., poobedná 13:00 - 21:00 hod.), počas víkendov od 7:00 - 21:00 hod. (každý tretí víkend)

- ponúkame prácu v nadštandardnej prevádzke
- stabilný príjem s bonusovým odmeňovaním
- zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie
- silné zázemie

Životopis zasielajte s aktuálnou fotografiou výhradne cez Profesiu. V prípade veľkého záujmu o ponúkanú pozíciu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- hľadáme komunikatívneho človeka s nadšením pre prácu
- komunikačné schopnosti na pokročilej úrovni
- schopnosť príjemne a milo vystupovať
- vyžadujeme asertívny prístup, absolútnu časovú flexibilitu, zodpovednosť, samostatnosť

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- výhradný distribútor športovej značky oblečenia a doplnkov GORILLA WEAR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4576527  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac