Pultový predaj jedál /aj pre ZŤP

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Miesto práce
ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
- vykonávanie úloh podľa pokynov od nadriadeného
- ponuka a výdaj jedál vždy s úsmevom
- udržiavanie čistoty v kuchyni a na pracovisku

Hľadáme šikovných zamestnancov, ktorí majú pozitívny a profesionálny prístup.
Ak si spoľahlivý, máš príjemné vystupovanie, pozitívnu energiu a úsmev na tvári, u nás je vítaná každá veková kategória, pokiaľ máš chuť pracovať hľadáme práve TEBA. Pridaj sa k nám do tímu, kde úspech je zaručený.

Pracovná doba: krátky/dlhý týždeň, prípadne podľa dohody

Na uvedenú pozíciu môžu prejaviť záujem aj uchádzači ZŤP, práca sa dá podľa potreby čiastočne prispôsobiť.

- plat, ktorý je vyplácaný v presne stanovený deň, podľa stanovených podmienok
- teplá strava, pitný režim
- možnosť využívať firemné fitness centrá
- možnosť finančného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastro

- serióznosť
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- hľadáme komunikatívneho človeka s nadšením pre prácu

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- výhradný distribútor športovej značky oblečenia a doplnkov GORILLA WEAR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4151419  Dátum zverejnenia: 15.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac