Pultovy predaj jedál+pomocná sila do kuchyne /aj pre ZŤP/

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Miesto práce
ZOC MAX Žilina, Prielohy 979/10, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
- príprava a spracovanie jedál podľa našich receptúr a predpísaných postupov
- vykonávanie úloh od nadriadeného
- výdaj jedál vždy s úsmevom
- udržiavanie čistoty v kuchyni a na pracovisku

Vytvorili sme nový koncept s fit jedlami a kvalitnými surovinami.
Hľadáme šikovných zamestnancov, ktorí majú pozitívny a profesionálny prístup.
Ak si spoľahlivý, máš príjemné vystupovanie, pozitívnu energiu a úsmev na tvári, hľadáme práve TEBA. Pridaj sa k nám do tímu, kde úspech je zaručený.

- plat, ktorý je vyplácaný v presne stanovený deň, podľa stanovených podmienok
- možnosť kariérneho postupu
- teplá strava, pitný režim
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť využívať firemné fitness centrá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastro

Počet rokov praxe

2

Na uvedenú pozíciu môžu posielať ponuky aj uchádzači ZŤP práca sa dá podla potreby čiastočne prispôsobiť.

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- výhradný distribútor športovej značky oblečenia a doplnkov GORILLA WEAR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Mozoláni
E-mail: poslať životopis
ID: 4151419  Dátum zverejnenia: 22.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac