Full-stack Developer/ GoLang, Angular - medior (BA)

MOVYS, a.s.

Piesočná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie bude stanovené na základe posúdenia skúseností a zručností kandidáta, jeho odborných aj osobnostných predpokladov na výkon danej práce, ako aj stupňa seniority. Mesačná mzda tak VZNIKÁ DOHODOU individuálne na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?
Do nášho 5-členného tímu hľadáme ďalšieho parťáka, vývojára, pre ktorého je programovanie nielen prácou ale aj zábavou.

Pracovať budeš na vývoji (od návrhu až po nasadenie) nových webových aplikácií (nie prezentačných webov) a údržbe už existujúcich riešení pre interných aj externých zákazníkov.
V priateľskom kolektíve a neformálnom prostredí budeš mať priestor na vyjadrenie a presadenie svojho názoru.

Primárne kódime v PHP, GoLang a Typescripte (Angular). Na verziovanie používame Git, code review, CI a CD robíme v Gitlab. Našu prácu trackujeme v Open Project.

Je pre nás dôležité písať udržateľný kód. Ak ťa nebaví písať testy, nikdy si nepočul o návrhových vzoroch a skratky ako SOLID, SRP, KISS, DRY,... sú pre teba buzzwords, nebudeš u nás spokojný :D

HĽADÁME "SW NADŠENCA", SI TO TY? Tak neváhaj a prihlás sa :)

ČO PONÚKAME?
  • stabilitu v prosperujúcej SR spoločnosti pôsobiacej v TELCO oblasti
  • skúsený tím ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť, ale nás aj obohatiť
  • možnosť ďalšieho odborného rastu vo forme školení a certifikácií
  • príležitosť pracovať s unikátnymi technológiami a meracou technikou
  • notebook a telefón aj na súkromné účely, podľa levelu seniority navyše služobné auto
  • príspevok do 3.piliera DDS s príspevkom zamestnávateľa
  • odmenu za odporučenie nového zamestnanca
  • koncoročnú odmenu
  • flexibilný týždenný pružný pracovný čas
  • v závislosti od typu pozície a po dohode s nadriadeným Home Office
  • sme nielen kolegovia, ale aj kamaráti, vieme sa navzájom podporiť
  • radi sa smejeme a stretneme aj neformálne na tímových akciách, či pri športe :)

AK SI SA V TEJTO POZÍCII NAŠIEL, neváhaj ani chvíľu a pošli nám svoje štruktúrované CV s krátkym predstavením sa v tele správy, čo Ťa na danej pozícii zaujalo a prečo by si ju chcel robiť :) Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika - SW vývoj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

SW vývojár

Počet rokov praxe

3

ČO OČAKÁVAME?
Technológie a jazyky, ktoré používame:
· Git
· Docker
· PHP (PhalconPHP)
· Javascript (Angular)
· GoLang
· SQL (PostgreSql)
· HTML5 a CSS3
· znalosti a praktické skúsenosti s PHP alebo GoLang
· znalosť a praktická skúsenosť s Javascript, Typescript a Angular
· základná znalosť SQL
· znalosť OOP
· skúsenosť s automatizovanými testami (unit, functional)

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
· zodpovednosť
· chuť učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa
· kreatívny prístup pri riešení problémov
· analytické myslenie
· schopnosť odprezentovať a obhájiť si svoj názor

Potešila by nás:
· skúsenosť s vývojom a optimalizáciou webových stránok pre mobilné zariadenia
· znalosť návrhových vzorov, GRASP a SOLID
· skúsenosť s tvorbou funkčných a technických špecifikácií
· znalosť linuxového prostredia a bash
· znalosť Dockeru a skúsenosti s DevOps.

KTO SME A ČO ROBÍME?
Spoločnosť MOVYS, a.s. je telekomunikačná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2000. Sídlo má v Bratislave, ale pobočky nájdete v Banskej Bystrici a Košiciach.
Hlavné oblasti pôsobenia sú poskytovanie služby Telemonitor, monitorovanie a riadenie vozidiel, objektov a osôb, výstavba a preventívny servis GSM a UMTS sietí, montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí, monitorovanie AM / FM a TV vysielačov, dodávka a servis telemetrických systémov, meranie pokrytia a kvality sietí, expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácií.
Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2000, licencie Telekomunikačného úradu SR a previerky NBÚ SR BP-475-5/2007-C / Stupeň utajenia Dôverné.

KARIÉRA V MOVYS?
Našim cieľom sú spokojní zákazníci. Vďačíme za to najmä našim zamestnancom a kvalitným produktom, za ktorými stoja. Do nášho MOVYS tímu preto hľadáme motivovaných nadšencov s otvorenou hlavou, so silným záujmom rozvíjať sa a odvahou skúšať nové.
Uvedomujeme si silu a jedinečnosť osobnosti každého z nás. Individuálne pristupujeme k odbornému aj osobnostnému rastu. Vieme oceniť prácu a každodenné nasadenie. Dbáme o to, aby sme vždy mohli dobiť svoje baterky :)
Poď s nami tvoriť zaujímavé riešenia, ktoré majú zmysel. Naše systémy nielen spájajú ľudí, ale aj zachraňujú životy. Staň sa súčasťou atmosféry rodinnej firmy a dôveryhodným profesionálom a partnerom našich zákazníkov. Záleží nám na Tvojom rozvoji, preto podpora vzdelávania je u nás samozrejmosťou.

AKÍ SME?
Sme gurmáni a kávoholici. Radi ťa zoberieme každý deň na obed do inej reštiky, okúsiš iný typ medzinárodnej kuchyne. Navyše sme vášniví športovci a tímový duch nám tiež nie je cudzí v práci ani na home office ;) Ešte váhaš prihlásiť sa? :))

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Pallayová
Tel.: +421915963194
E-mail: poslať životopis
ID: 4710520  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac