Systémový administrátor - medior/ senior (BA)

MOVYS, a.s.

Piesočná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie bude stanovené na základe posúdenia skúseností a zručností kandidáta, jeho odborných aj osobnostných predpokladov na výkon danej práce, ako aj stupňa seniority. Mesačná mzda tak VZNIKÁ DOHODOU individuálne na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU:
  • bezproblémový chod technickej infraštruktúry
spoločnosti, ako aj infraštruktúry zastrešujúcej existujúce projekty a zákazníkov;
  • inštalácia a konfigurácia HW, SW, SIP telefónnej ústredne a sieťových prvkov L2/L3 spolu so schopnosťou návrhu sieťovej architektúry,
  • pravidelná tvorba a udržiavanie podrobnej inštalačnej a prevádzkovej dokumentácie,
  • bezpečnosť, monitorovanie a podporu prevádzky a užívateľov počas pracovnej doby ako aj držanie pohotovosti pre prípad neočakávaných udalostí,
  • vyhodnocovanie technických požiadaviek spoločnosti a sledovanie trendov a postupov v tejto oblasti za účelom navrhovania inovácií,
  • poskytovanie podpory projektovým tímom pri získavaní nových projektov a formou analýzy technických požiadaviek, návrhu riešenia a identifikácie rizík.

ČO PONÚKAME?
  • stabilitu v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v TELCO oblasti
  • skúsený tím ľudí, od ktorých sa môžeš veľa naučiť, ale nás aj obohatiť
  • možnosť ďalšieho odborného rastu vo forme školení a certifikácií
  • príležitosť pracovať s unikátnymi technológiami a meracou technikou
  • notebook a telefón aj na súkromné účely, podľa levelu seniority navyše služobné auto
  • príspevok do 3.piliera DDS s príspevkom zamestnávateľa
  • odmenu za odporučenie nového zamestnanca
  • koncoročnú odmenu
  • flexibilný týždenný pružný pracovný čas
  • v závislosti od typu pozície a po dohode s nadriadeným Home Office
  • sme nielen kolegovia, ale aj kamaráti, vieme sa navzájom podporiť
  • radi sa smejeme a stretneme aj neformálne na tímových akciách, či pri športe :)

AK SI SA V TEJTO POZÍCII NAŠIEL, neváhaj ani chvíľu a pošli nám svoje štruktúrované CV s krátkym predstavením sa v tele správy, čo Ťa na danej pozícii zaujalo a prečo by si ju chcel robiť :) Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Systémové zabezpečenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Sys admin

Počet rokov praxe

5

ČO OČAKÁVAME?
• Min. 5 rokov skúseností s IT administráciou
• Expertná znalosť administrácie OS Linux a bash skriptovania
o Znalosť iptables, linux 802.1Q a openvpn
o SAN a NAS riešenia pod linuxom: iSCSI, NFS, SMB/CIFS, SFTP
o Zvládanie Linux change managementu – kontinuálny upgrade
• Znalosť datacenter server hardware a hardware maintenance
o HP ProLiant DL Gen9 server family
o HP MSA storage family
o UPS, PSU, PDU, diesel generator, blade chasis atď.
• Pokročilá znalosť ZABBIX monitoring riešenia
o inštalácia agentov, custom metriky a triggre, atď.
• Konfigurovanie sieťových zariadení, serverov a virtualizačnej technológie
o práca so switchmi a routrami, network/firewall troubleshoot
o Znalosť základných sieťových princípov a protokolov na úrovni L1-L4 (ARP, STP, Ethernet, IP, TCP/UDP)
o IPv4 adresácia, statické a dynamické smerovacie protokoly (interné a externé), VPN
o Skúsenosť s konfigurovaním/čítaním konfigurácie Cisco switchov a routrov
• Znalosť OS Windows a Windows Server na úrovni administrátor
o Podpora a správa koncových užívateľov, dátových úložísk a e-mailových klientov – napr. Kerio Connect a MS Outlook.

  • Pokročilé znalosti navrhovania, konfigurácie a správy sietí a sieťových prvkov
o Správa siete, konfigurácia firewall-u, DNS, routing/switching
• Skúsenosti s konfiguráciou a správou LAMP/LEPP stacku
o Linux, Nginx, PgSQL a PHP
o základy MySQL/MariaDB
• Skúsenosti s poskytovaním technickej podpory bežným užívateľom
o bežná Windows administrácia a update managenet
• Skúsenosti so systémami s vysokou dostupnosťou (high availability systems)
o postavených hlavne na corosync a pacemaker

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
• Kritické myslenie, komunikatívnosť,
  • zodpovednosť a proaktivita,
  • ochota a záujem učiť sa nové veci :)

KTO SME A ČO ROBÍME?
Spoločnosť MOVYS, a.s. je telekomunikačná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2000. Sídlo má v Bratislave, ale pobočky nájdete v Banskej Bystrici a Košiciach.
Hlavné oblasti pôsobenia sú poskytovanie služby Telemonitor, monitorovanie a riadenie vozidiel, objektov a osôb, výstavba a preventívny servis GSM a UMTS sietí, montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí, monitorovanie AM / FM a TV vysielačov, dodávka a servis telemetrických systémov, meranie pokrytia a kvality sietí, expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácií.
Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2000, licencie Telekomunikačného úradu SR a previerky NBÚ SR BP-475-5/2007-C / Stupeň utajenia Dôverné.

KARIÉRA V MOVYS?
Našim cieľom sú spokojní zákazníci. Vďačíme za to najmä našim zamestnancom a kvalitným produktom, za ktorými stoja. Do nášho MOVYS tímu preto hľadáme motivovaných nadšencov s otvorenou hlavou, so silným záujmom rozvíjať sa a odvahou skúšať nové.
Uvedomujeme si silu a jedinečnosť osobnosti každého z nás. Individuálne pristupujeme k odbornému aj osobnostnému rastu. Vieme oceniť prácu a každodenné nasadenie. Dbáme o to, aby sme vždy mohli dobiť svoje baterky :)
Poď s nami tvoriť zaujímavé riešenia, ktoré majú zmysel. Naše systémy nielen spájajú ľudí, ale aj zachraňujú životy. Staň sa súčasťou atmosféry rodinnej firmy a dôveryhodným profesionálom a partnerom našich zákazníkov. Záleží nám na Tvojom rozvoji, preto podpora vzdelávania je u nás samozrejmosťou.

AKÍ SME?
Sme gurmáni a kávoholici. Radi ťa zoberieme každý deň na obed do inej reštiky, okúsiš iný typ medzinárodnej kuchyne. Navyše sme vášniví športovci a tímový duch nám tiež nie je cudzí v práci ani na home office ;) Ešte váhaš prihlásiť sa? :))

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Pallayová
Tel.: +421915963194
E-mail: poslať životopis
ID: 4710519  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac