Poradíme Vám?

Fullstack Developer

MOVYS, a.s.

Miesto práce
Piesočná 7, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 3 000 EUR brutto TPP. Konečná výška mzdy bude závisieť od skutočne preukázateľných znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu 6 ľudí hľadáme skúseného a seniórneho vývojára, pre ktorého je programovanie nielen prácou ale aj zábavou.

Pracovať budeš na vývoji (od návrhu až po nasadenie) nových webových aplikácií (nie prezentačných webov) a údržbe už existujúcich riešení pre interných aj externých zákazníkov. V priateľskom kolektíve a neformálnom prostredí budeš mať priestor na vyjadrenie a presadenie svojho názoru.
Kódiť budeš primárne v PHP a Typescripte (Angular). Keď budeš mať záujem, dostaneš sa aj k databázam a GoLang. Na verzovanie používame Git, code review, CI a CD robíme v  Gitlab a prácu trackujeme v Redmine.

- atraktívne finančné ohodnotenie, ktoré bude rásť spolu s tvojimi schopnosťami
- priama komunikácia so zákazníkom iba vo výnimočných prípadoch
- neformálne pracovné prostredie
- firmou hradené konferencie, kurzy, workshopy podľa vlastného výberu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu podľa individuálnej dohody
- 2 x ročne výlety do Tatier
- bezproblémové parkovanie priamo pred firmou
- notebook
- možnosť zapožičať firemné vozidlo

Hľadáme človeka ktorý má záujem o dlhodobú spoluprácu. Aktuálne máme rozpracovaných viacero zaujímavých projektov. Jeden z projektov je napríklad projekt Horskej záchrannej služby Nástroj operačného riadenia. Ide o novú webovú aplikáciu, ktorá bude reálne pomáhať pri záchrane ľudských životov. Viac o nás a o práci zistíš na osobnom pohovore.
Tešíme sa na teba.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Technológie, ktoré budeš pri vývoji používať:
- PHP (PhalconPHP)
- Javascript (Angular)
- HTML5 a CSS3
- Git
- SQL (PostgreSql, Redis)

Očakávame od teba:
- znalosti a praktické skúsenosti s PHP, Javascript, Typescript
- znalosť a praktická skúsenosť s Angularom
- znalosť OOP
- skúsenosť s PHP frameworkom  (napr. Laravel, Phalcon,...)
- pokročilá znalosť SQL
- anglický jazyk aspoň na technickej úrovni
- schopnosť odprezentovať a obhájiť si svoj názor
- analytické myslenie
- kreatívny prístup pri riešení problémov
- chuť učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa
- zodpovednosť

Potešila by nás:
- skúsenosť s automatizovanými testami (unit, functional)
- skúsenosť s vývojom a optimalizáciou webových stránok
pre mobilné zariadenia
- povedomie o návrhových vzorov, GRASP a SOLID

Spoločnosť MOVYS a.s. je telekomunikačná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2000. Medzi hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti patrí:
- monitorovanie a riadenie vozidiel, objektov a osôb, poskytovanie služby Telemonitor
- vývoj webových aplikácií a informačných systémov
- výstavba a preventívny servis GSM a UMTS sietí
- montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí
- monitorovanie AM / FM a TV vysielačov
- dodávka a servis telemetrických systémov
- meranie pokrytia a kvality sietí
- expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácií

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOVYS, a.s.
Piesočná 7
821 04 Bratislava
ID: 4165867  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac