Pracovník výroby

MOVINO, spol. s r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 66, Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu MOVINO privítame posilu!
Hľadáme zodpovedného, aktívneho človeka, s citom pre detail, ktorý je pre prácu s vínom dôležitý.

Náplňou Vašej práce bude:
- umývanie a sanitácia nádrží a priestorov
- participácia na úlohách spojených s kampaňou
- aktívne sledovanie procesov spojených s výrobou vína v pivnici
- manipulácia s vínom
- pomocné práce všetkého druhu v rámci areálu
- príležitostná potreba práce mimo pracovnú dobu, najmä počas spracovania hrozna

- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorému je blízke plnenie úloh s ľahkosťou, flexibilita, schopnosť pracovať v kolektíve, manuálna zručnosť, zmysel pre detail, logické myslenie, ochota učiť sa novým veciam.

Spoločnosť MOVINO patrí k najväčším pestovateľom hrozna a výrobcom vína na Slovenskou. V posledných rokoch investovalo vinárstvo finančné prostriedky do obnovy technológie na spracovanie hrozna, skladovanie a fľaškovanie vína. Od roku 2018 spoločnosť prevádzkuje vinársky penzión. K dlhodobým zámerom spoločnosti patrí koncepcia budovania firmy tak, aby sa stabilne udržala medzi medzi najlepšími vinárskymi spoločnosťami, čo sa týka kvality aj participácie na trhu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame pracovné miesto s perspektívou odborného rastu. Vinárstvo MOVINO sa zaoberá aj pestovaním hrozna na takmer 300 ha vinohradov, jeho spracovaním až po finálny produkt, ktorý v jedinečných kolekciách expeduje po celom Slovensku a niekoľkých kútov sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4834986  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac