Vodič nákladného automobilu na 3,5t

MOVINO, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 000 eur podľa prepravovaného množstva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné trasy v rámci Slovenska
- stabilné zázemie a vozový park

- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť
- bezúhonnosť

Spoločnosť MOVINO patrí k najväčším pestovateľom hrozna a výrobcom vína na Slovenskou. V posledných rokoch investovalo vinárstvo finančné prostriedky do obnovy technológie na spracovanie hrozna, skladovanie a fľaškovanie vína. Od roku 2018 spoločnosť prevádzkuje vinársky penzión. K dlhodobým zámerom spoločnosti patrí koncepcia budovania firmy tak, aby sa stabilne udržala medzi medzi najlepšími vinárskymi spoločnosťami, čo sa týka kvality aj participácie na trhu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame pracovné miesto s perspektívou odborného rastu. Vinárstvo MOVINO sa zaoberá aj pestovaním hrozna na takmer 300 ha vinohradov, jeho spracovaním až po finálny produkt, ktorý v jedinečných kolekciách expeduje po celom Slovensku a niekoľkých kútov sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3643233  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000 eur podľa prepravovaného množstva