Fyzioterapeut - ČR - byt zdarma

MOVIEJOBS HR s.r.o.

Miesto práce
Jáchymov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
35 000 - 37 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte se fyzioterapeutem v Lázních Jáchymov a vracejte lidem radost z pohybu!

Je fyzioterapie vaším posláním?

Chcete přímo vidět, jak pomáháte lidem k lepšímu zdraví?

V našich Lázních Jáchymov se historie lázeňství setkává s moderní léčebnou péčí a radost z práce je u nás stejně důležitá, jako radost z uzdravení našich pacientů.

V samém srdci Krušných hor se specializujeme na neurologická onemocnění a onemocnění pohybového aparátu.

Staňte se součástí životního příběhu pacientů, kteří navštíví naše lázně a poznejte při své práci i blahodárné účinky radonové vody, kterou využíváme jako jediní v České republice!

Fyzioterapeut v našich lázních:

•      Provádí diagnostiku a individuální terapie pro pacienty s různými diagnózami

•      Spolupracuje s lékařským týmem a poskytuje odborné informace pacientům

•      Monitoruje a vyhodnocuje pokrok léčby a přizpůsobuje další terapeutické plány

•      Plánuje, vede a organizuje skupinová terapeutická cvičení

•      Zpracovává administrativu spojenou s léčebnými procesy

Očekáváme od vás:

•      VŠ/VOŠ vzdělání v oboru fyzioterapie

•      Platné osvědčení a specializovanou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

•      Kreativní přístup k terapiím a schopnost týmové spolupráce

•      Empatii, odbornost a nadšení pro obor

Přidané fyzioterapeutické kurzy výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

Proč léčit právě u nás?

•      Náborový příspěvek 50 000 Kč

Firemní ubytování pro vás i vaši rodinu na rok ZDARMA, další roky za zvýhodněné podmínky

•      Práci ve stabilní a respektované společnosti s dlouholetou tradicí

•      Příležitost k dalšímu odbornému vzdělávání a profesnímu růstu – podpoříme další Váš rozvoj

•      Zaměstnanecké benefity: stravování, rekreace, využití wellness zařízení, příspěvky na dětské tábory a mnoho dalšího

•      25 dní dovolené

U nás je každý den novým příběhem uzdravení a spokojenosti a vy můžete být jeho součástí.

Pokud vás naše příležitost oslovila, láká vás žít v místě obklopeného přírodou a chcete svůj život spojit s léčením druhých, pošlete nám svůj životopis!

Těšíme se na Vás!

#vracimeradostzpohybu #radostzpohybu #spoluvracimeradostzpohybu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Zprostředkování zaměstnání

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kateřina Růžičková
Tel.: +420775337650
E-mail: poslať životopis
ID: 4822599  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac