Asistent/ka manažéra

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacprovízie 200€ - 2000€, bonusy 100€ - 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s klientmi spoločnosti (osobná, telefonická, e-mailová), starostlivosť o klientov
- Riešenie obchodných prípadov pod dohľadom
- Práca samostatne, aj v tíme
- Reporting a spätná väzba manažérovi

Chceli by ste pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá rada aktívne podporí Váš budúci profesný a osobný rozvoj?
Chceli by ste po zapracovaní absolvovať pracovné stáže na pobočkách spoločnosti v zahraničí?
Radi by ste uvítali možnosť realizácie Vašich nápadov a nových prístupov v reálnej praxi?

Očakávate, že za svoju prácu budete tiež následne náležite a nadštandardne ohodnotení?

Čo Vám ponúkneme?

• zázemie jednej z najúspešnejších medzinárodných spoločností v odbore, preto sa o prácu nebudete musieť báť
• garantujeme vysokú fixnú mzdu a navyše máme vysoké obchodné provízie z každého obchodu - žiadne nesplniteľné plány, žiadne stropy, priamy podiel na zisku
• školenia a všetko s nimi spojené je hradené firmou - žiadne vstupné poplatky a podobne
• profesionálnu prípravu na maklérske skúšky
• moderné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• možnosť naštartovania novej kariéry - získavanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
• možnosť zahraničných stáží na našich pobočkách

Informácie o výberovom konaní

Čo očakávame vo Vašom životopise?

• flexibilita a schopnosť sa rýchlo učiť novým veciam
• schopnosť tímovej práce, ochotu a dobré komunikačné zručnosti
• záujem o kapitálové a finančné trhy
• užívateľská znalosť práce na PC
• aktívny záujem o profesný a budúci kariérný rast v rámci spoločnosti
• nástup možný IHNEĎ, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4495344  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac