Prenikni s nami do budúcnosti a staň sa jej súčasťou ako odborný poradca na kryptomeny!

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 4 000 EUR/mesiacTPP: fix od 950 eur - 1300 eur, Zárobok na tejto pozícii máš plne v rukách Ty. Vytvorený je pre Teba prepracovaný odmeňovací systém a hlavne reálny a rýchly kariérny rast! Variabilná zložka: zaujímavé provízie za obchody a bonusy od 100 do 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej práci Ťa zasvätíme do portfólia kryptomien, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou bežného života. Nikdy nebolo jednoduchšie prenikúť do sveta budúcnosti, konkrétne do sveta kryptomien, ako teraz. S nami máš možnosť postaviť sa na začiatok finančnej revolúcie a evolučného posunu do sveta decentralizovaných systémov. Kryptomeny, ako prostriedok uchovania hodnoty, neboli ešte nikdy tak potrebné, ako práve v dnešnej dobe. Krypto prostredie je riešením adaptujúcim sa čoraz viac vo všetkých segmentoch podnikania.
V práci budeš aktívne pomáhať zákazníkom s aktiváciou produktu Kryptomenová budúcnosť spoločnosti Bid ask Bit a starať sa o zverené portfólio zákazníkov. Staneš sa na slovo vzatým odborníkom , ktorého zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo pomôcť vyriešiť otázku otvorenia kryptomenového účtu. Zákazníci našu starostlivosť očakávajú a potrebujú.

Preto, ak sa nebojíš zmeny, hľadáme práve Teba, ako našu novú posilu, ktorá nám pomôže rásť. Len vďaka Tebe budeme môcť poskytnúť klientovi dokonalé služby v správnom čase. Navyše Ťa čaká príjemné pracovné prostredie s mladým tímom, kde neustále hľadáme nové a inovatívne riešenia.

Tvojou úlohou bude:
- z našich dostupných databáz a zdrojov zostaviť relevantný zoznam klientov na základe obchodných požiadaviek, analýz trhu a zákazníckeho správania
- spolupracovať a komunikovať (telefonicky, emailom) s klientmi pri realizácii obchodných účtov
- zozbierať a analyzovať informácie, dáta z trhu a prebiehajúcich kampaní, pripravovať potrebné reporty pre manažérov a vedenie spoločnosti
- sledovať svetový trh a hľadať tie najvhodnejšie riešenia a nástroje pre realizáciu obchodných príležitostí

Všetko Ti najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolíme Ťa ako po stránke produktu, tak spôsobu a formy komunikácie.

Čo ponúkame:
- preferujeme dlhodobú spoluprácu
- pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školení hradených z našej strany, možnosti získania osvedčení a certifikátov
- práca v luxusnom business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- firemné akcie v európskych metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením, ktorej výšku si vieš sám ovplyvniť;
- mobil a neobmedzený paušál na pracovné účely a súkromné účely;
- dostanete vlastný firemný počítač a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- pracovná doba od PO-PIA od 08:00 - 17:00 a v piatok skrátená pracovná doba, len do 15:00 hod.

Tešíme sa, že ste si vybrali našu ponuku, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

ČO U TEBA HĽADÁME:
- energiu a chuť pracovať hlavou (aj vlastnou...);
- chuť mať dlhodobú a prosperujúcu prácu;
- hľadať riešenia, namiesto výhovorky "toto sa nedá...“;
- zmysel a orientáciu na novodobé technológie;
- focus na kariérny rast;
- pracovná disciplína 5 dní v týždni - PONDELOK – PIATOK
- chuť postarať sa o našich zákazníkov
- v zdravom tele, obchodný duch :-)
- vytrvalosť, odvaha, tímovosť
- príjemný hlas
- hľdáme človeka pre ktorého je KARIÉRA na 1.mieste

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4396821  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac