Hľadáme kolegyne/kolegov do kancelárie

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 500 EUR/mesiacVariabilná zložka: provízie + bonusy, motivačné súťaže o dovolenky, mobilné telefóny a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás, ak....
- sa nebojíte komunikácie s klientelou našej spoločnosti ohľadom zaujímavých obchodných príležitostí
- chcete presadiť aj Vaše vlastné nápady a inovácie
- máte proklientského ducha a viete vyhodnotiť, čo Váš klient potrebuje
- ovládate základy s PC a nerobí Vám problém ľahká administratíva
- preferujete zdokonaľovanie v tíme a kariérny rast
- skúsenosti potrebné nie sú, nakoľko tými najúspešnejšími sú práve tí, ktorých si zaškolí naša spoločnosť
- zriaďovania obchodných účtov a vyhľadávania investičných príležitostí

Čo ponúkame:
- okrem získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
- garantovaný fixný plat + bonusy - vysoké garantované provízie až do výšky 4-12 %
- preferujeme dlhodobú spoluprácu
- pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školení hradených z našej strany, možnosti získania osvedčení a certifikátov
- práca v luxusnom business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- firemné akcie v európskych metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- dostanete vlastný firemný počítač a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- pracovná doba od PO-PIA od 08:00 - 17:00 a v piatok skrátená pracovná doba, len do 15:00

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dobré naladenie
- schopnosť a motivácie učiť sa nové veci
- cieľavedomosť
- chuť zlepšovať sa

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4396819  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac