Naša spoločnosť sa rozrastá, preto hľadáme nových kolegov do nášho tímu! (Klientský pracovník/čka)

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVariabilná zložka: provízie 200 až niekoľko tisíc eur, bonusy 50 až 200 eur, súťaže o luxusné dovolenky a hardwarove zariadenia (mobilné zariadenia - iPhone, elektrokolobežky, notebooky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa rozrastá, preto hľadáme nových kolegov. Hľadáme práve Vás, ak....
- sa nebojíte komunikácie s klientelou našej spoločnosti ohľadom zaujímavých obchodných príležitostí
- chcete presadiť aj Vaše vlastné nápady a inovácie
- máte proklientského ducha a viete vyhodnotiť čo Váš klient potrebuje
- ovládate základy s PC a nerobí Vám problém ľahká administratíva
- preferujete zdokonaľovanie v tíme a kariérny rast
- skúsenosti potrebné nie sú, nakoľko tými najúspešnejšími sú práve tí, ktorých si zaškolí naša spoločnosť
- zriaďovania obchodných účtov a vyhľadávania investičných príležitostí

Čo ponúkame:
- okrem získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovania kariéry
- garantovaný fixný plat + bonusy - vysoké garantované provízie
- pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školení hradených z našej strany, možnosti získania osvedčení a certifikátov
- práca v luxusnom Business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- firemné akcie v európskych metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- dostanete vlastný firemný počítač a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- pracovná doba PO-PIA od 08:00 do 17:00, piatok skrátená pracovná doba do 15:00 hod.
- práca je vykonávaná na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis, radi si ho prečítame a čoskoro sa Vám ozveme s pozvánkou na osobný pohovor.

Kontaktovať budeme len vybraných uchadzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- komunikatívnosť
- dobré naladenie
- schopnosť pracovať v tíme
- cieľavedomosť
- chuť zlepšovať sa

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4242290  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac