Projektant VZT / Konštruktér VZT zariadení

MOUNTAIR SK, s. r. o.

Ružomberok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
od 1.3.2022, dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiaczákladná mzda závislosti od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Nášho tímu ktorý sa zaoberá navrhovaním a realizáciou HVAC(VZT) zariadení pre materskú spoločnosť v zahraničí, hľadáme projektanta VZT/konštruktéra VZT, so znalosťami v oblasti termodynamiky (úpravy vzduchu) resp. návrhu vzduchotechnických a klimatizačných zariadení.

• práca s technickou dokumentáciou a blokovými schémami
• výpočet a selekcia komponentov VZT zariadení
• návrh schém a tvorba technickej dokumentácie podľa špecifikácie projektu
• príprava podkladov pre výrobu VZT zariadení
• príprava podkladov pre objednanie materiálu
• spracovanie cenových ponúk

• perspektívna a zaujímavá práca pre zahraničnú spoločnosť
• možnosť osobného rastu a sebarealizácie
• flexibilný pracovný čas a aj home office
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• bonus, 13-ty plat
• prípevok na 3.dôchodkový pilier
• stravné lístky v hodnote 5€

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, strojarenský, termodynamika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektant VZT alebo konštruktér VZT zariadení

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prehľad v používaných štandardoch
• znalosť a rozhľad v oblasti vzduchotechniky
• zodpovednosť, spoľahlivosť a dôslednosť
• ochota sa vzdelávať
• samostatnosť pri riešení zadaných úloh
• technické a procesné myslenie

fresh air to breath

Mountair SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej firmy Mountair AG.
Výrobca vzduchotechnických a klimatizačných zariadení, špecialista na zákaznícke riešenia šité na mieru v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a vetrania.

Sme živý tím ktorí vymýšľa a vytvára konkrétne riešenia v oblasti
- inžinieringu - termodynamiky vlhkého vzduchu, h-x diagram je Náš "rodný list"
- konštrukcie VZT zariadení
- merania a regulácie pre VZT zariadenia
- chladiacich okruhov klimatizácie a tepelných čerpadiel
- výroby podskupín a skupín VZT zariadení

Kreatívne prostredie vytvárame My, ktorí tu pracujeme, a radi Teba, plného ambiciózneho a hravého ducha, tu uvidíme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4163142  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac