Pracovník rezervačného oddelenia - Mountain Resort Ždiar

Mountain Resort, s.r.o.

Miesto práce
Ždiar 451, 059 55, okres Poprad
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
•Vybavovanie telefonických a online rezervácii.
•Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí.
•Práca s rezervačným systémom
•Koordinácia práce s ostatnými úsekmi rezortu
•Riešenie podnetov a reklamácií, starostlivosť o hostí,
•Spolupráca s cestovnými agentúrami

Práca v mladom a kreatívnom kolektíve
Stabilné pracovné miesto
Flexibilný pracovný čas (vrátane možnosti práce z domu v niektoré dni)
Množstvo ďalších zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Požadujeme:
- prax v odbore minimálne 1 rok,
- práca na PC,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,

Rodinný penzión Mountain Resort Ždiar je situovaný v malebnej tatranskej osade Ždiar.
V cestovnom ruchu pôsobíme 14 rokov. Pre našich hostí ponúkame ubytovanie s polpenziou, relax v mini wellness a posedenie na letnej terase. Penzión je obľúbený slovenskou a českou klientelou. Hostia oceňujú najmä rodinné prostredie a príjemný prístup zamestnancov počas celého pobytu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3363971  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou