Recepčná

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Miesto práce
Šport Hotel ***, 976 39 Donovaly
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacPríplatky za nočné a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobná, telefonická a mailová komunikácia s hosťami ohľadom informácií a rezervácií služieb hotela.
Informovanie hostí o všetkých službách, ktoré hotel ponúka.
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácií hostí.
Zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.

Stravovanie a ubytovanie
Využívanie wellness sveta a fitness centra
Zamestnanecké benefity,
Príplatky za prácu - nočná smena, práca počas sviatkov

Šport Hotel je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované lyžiarske stredisko Donovaly.

Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kavierne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
Zodpovedný prístup k práci a samostatnosť
Kreativita pri riešení rôznych situácií
Odolnosť voči stresu
Flexibilita

Šport Hotel*** Donovaly je hotel s rodinnou tradíciou a neformálnou priateľskou atmosférou. Najstarší hotel na Donovaloch poskytuje služby pre svojich hostí od roku 1938. Trojhviezdičkový hotel s kapacitu 99 pevných lôžok ponúka ubytovanie v krásnych izbách a nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Súčasťou hotela je zrenovovaný wellness so saunovým a bazénovým svetom, fitness a masážami. Aj vďaka priestrannému areálu s multifunkčným ihriskom ponúka plno možností pre aktívne trávenie voľného času. Horský hotel je ideálnym miestom na odpočinok pre každého, kto miluje nádhernú prírodu Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. #hotelsportdonovaly

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3495269  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac