650 - 750 EUR

Recepčná

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Miesto práce
Šport Hotel ***, 976 39 Donovaly
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobná, telefonická a mailová komunikácia s hosťami ohľadom informácií a rezervácií služieb na hoteli. Informovať hostí o a všetkých službách, ktoré hotel ponúka.
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.
Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovani rezervácii hostí.
Zabezpečovanie konfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.

Stravovanie a ubytovanie, využívanie wellness sveta

Šport Hotel je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované lyžiarske stredisko Donovaly.

Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kavierne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Šport*** na Donovaloch
najstarší hotel na Donovaloch s unikátnou polohou a príjemným prostredím. Hľadáme do nášho tímu šikovných ľudí s chuťou pracovať .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOUNTAIN GATE Suites&Spa, s.r.o.
Donovaly 15
97639 Donovaly

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Daňo
Tel.: +421903575123
E-mail: poslať životopis
ID: 3495269   Dátum zverejnenia: 12.6.2019