Reagujte bez životopisu

Maklér v realitnej kancelárií

Motyčka realitná kancelária

Miesto práce
Štefánikova trieda, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacMotivačné odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet realít a práva? Tak my hľadáme práve Teba!

Hľadáme makléra, ktorý bude aktívne obchodovať na realitnom trhu, komunikovať s klientami, poskytovať klientom poradenstvo a robiť obhliadky so záujemcami.

Skúsenosti v oblasti maklérstva sú výhodou, nie nevyhnutnosťou.

Preto ak si myslíš, že práca makléra je pre Teba to pravé a dlhšie nad tým rozmýšľaš, neváhaj a zašli nám aj ty Tvoj životopis.

Práca je vhodná pre skúsených maklérov, začínajúcich maklérov ako aj študentov, ktorí sa v tejto oblasti vidia.

Náplň práce realitného makléra:

• aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a klientov
• obhliadka nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
• sprostredkovanie predaja nehnuteľností
• administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
• návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami, komunikácia s klientami

Čo poskytujeme svojim maklérom?

• Zázemie vlastnej Advokátskej kancelárie a Notárskeho úradu v sídle Realitnej kancelárie
• Nadštandardné nové priestory realitnej kancelárie v centre mesta Nitra
• Zasadacia miestnosť s možnosťou prezentácie nehnuteľností
• Motivačné odmeňovanie
• Pravidelné bezplatné školenia
• Podpora marketingu (profesionálna foto - video prezentácia, využitie dronu)
• BackOffice komplexný realitný systém
• Sťahovanie súkromnej inzercie do mailov, Co-Broke ponuky
• Inzercia na najväčších inzertných portáloch

Exkluzívne v našej RK :

• Vlastné developerské projekty
• Úzka spolupráca s developermi pri realizácií projektov
• Inžiniering stavieb

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax vítaná.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikatívnosť
• Príjemné vystupovanie
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Ctižiadosť
• Chuť na sebe pracovať

Motyčka realitná kancelária predstavuje nadstavbu našej advokátskej kancelárie a notárskeho úradu v Nitre.

Aktuálne rozširujeme pôsobenie našej realitnej kancelárie aj z dôvodu realizácie vlastnej developerskej činnosti a úzkej spolupráci s inými developermi v Nitrianskom kraji.

Pre privátnych klientov zabezpečujeme okrem realitných služieb aj výstavbu rodinných domov, usporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam, projektovú dokumentáciu, inžiniering stavieb (stavebné povolenia a kolaudácia stavieb).

Naša práca však nie je iba o právnych či realitných službách, ale hlavne o budovaní korektných a dlhodobých obchodných vzťahov.

Na dobrom mene záleží. My sa nebojíme ísť s menom na trh, pretože si stojíme za kvalitou služieb, ktorú svojim klientom poskytujeme.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4333722  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac