Manažér predaja/ servisný technik motocyklov TRIUMPH

MOTOSHOP Žubor, s.r.o.

Miesto práce
Kostiviarska, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacprogresívne progresívne odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj nových motocyklov a príslušenstva
-práca so zákazníkmi
-koordinácia predpredajných činností
-príprava motocyklov na prevzatie a odovzdávanie motocyklov zákazníkom
-vedenie a správa databázy zákazníkov
-starostlivosť o vystavené motocykle
-aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
-vedenie dokumentácie súvisiacej s predajom nových motocyklov, v zmysle štandardov značky
-účasť na podujatiach zameraných na podporu predaja
-komunikácia s obchodnými partnermi
- práca s PC, e-mailom, internetom
- vedenie obchodného rozhovoru
-zisťovanie potrieb zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk
-aktívny predaj príslušenstva
-poradenstvo v oblasti financovania poistenia a leasingu
-práca s informačným systémom
-zodpovednosť za splnenie úloh
-pridelenie prác mechanikom na základe úrovne zručností
-určenie správnych čísel dielov v objednávkach na opravu, odosielanie dielov pred začatím prác
-postupy pre rýchle a efektívne spracovanie záručných položiek vrátane označovania a správneho vkladania
-otvorenie a zatvorenie všetkých platených, záručných a interných objednávok zákazníkom
-kontrolovať priebeh opravy počas celého dňa
-predávať ďalšie služby tým, že poukazuje na špeciálne služby alebo potrebnú ďalšiu prácu
-venovať zvlášť pozornosť opravám, aby sa zabezpečila náprava situácie

- progresívne odmeňovanie
- vzdelávanie
- možnosť osobného rastu
-práca v stabilnej spoločnosti
-pracovné zázemie
-práca v mladom kolektíve
-motivujúce finannčné ohodnotenie

Svoje životopisy posielajte na [email protected] s Vaším životopisom a sprievodným listom v, ktorom uvádzate, prečo by STE boli vhodným kandidátom pre náš TÍM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
flexibilita
dobré komunikačné schopnosti
príjemné vystupovanie
pracovné nasadenie
samostatnosť pri riešení úloh
lojálnosť

Kto sme?
MOTOSHOP ŽUBOR, s.r.o. je firma s 29.ročnou tradíciou, neustále expandujúca spoločnosť zaoberajúca sa predajom motocyklov, štvorkoliek, vodných, snežných skútrov od viacerých svetových výrobcov (HARLEY-DAVIDSON, BMW, KTM, BRP, TRIUMPH)pôsobiaca na slovenskom trhu. Servisom a odborným poradenstvom pomáha svojím zákazníkom kvalitne servisovať, diagnostikovať motocykle a iné stroje, všetko čo zákazníci potrebujú.
Zároveň umožňuje produktívnym, kreatívnym a etickým zamestnancom mať pocit bezpečia a istoty v pracovnom a osobnom živote a možnosť neobmedzeného kariérneho a osobnostného rastu v úspešnej spoločnosti.

Čo robíme ako firma?
- pomáhame našim zákazníkom správne sa rozhodnúť pri výbere motocykla, štvorkoliek, vodných, snežných skútrov a tiež príslušenstva
- zabezpečujeme kvalitný servis a diagnostiku strojov
- pravidelne utužujeme vzťahy v našom kolektíve formou firemných akcií
- podporujeme súťaže pre klientov, rôzne firemné akcie pre klientov ktoré podľa nás majú zmysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2194263  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac